Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Hario | Skerton PLUS - młynek ręczny (żarna ceramiczne)

  • Hario Skerton PLUS jest lekki i poręczny, idealny w podróży, pozwoli szybko i dobrze zmielić Twoją ulubioną kawę podczas odpoczynku w trasie. Grubość mielenia może być zmieniana w szybki sposób w zależności od preferencji i sposobu parzenia kawy.
Producent: Hario
Kod produktu: 4977642707733
199,00 zł
/ szt.
Hario Skerton PLUS Skerton Plus to nowa wersja króla młynków przenośnych prosto z Japonii. Został zamontowany w nim nowy pierścień, który lepiej stabilizuje żarna, a gumowe elementy są ciemniejsze.
Hario Skerton PLUS to idealny zastępca automatycznego młynka gdy brakuje prądu. Jest lekki i poręczny, idealny w podróży, pozwoli szybko i dobrze zmielić Twoją ulubioną kawę podczas odpoczynku w trasie. Grubość mielenia może być zmieniana w szybki sposób w zależności od preferencji i sposobu parzenia kawy.

Produkty Hario to najwyższa jakość wykonania. Skerton wyposażony jest w stożkowe ceramiczne żarna, które nie wpływają na smak kawy i są odporne na zużycie. Dolny pojemnik wykonany jest ze szkła i posiada antypoślizgową opaskę z gumy, a dzięki przykrywce szczelnie zamkniesz świeżo zmieloną kawę. Młynek rozbiera się w ciągu kilku sekund i czyści spłukując ciepłą wodą.

Idealny jako upominek do zestawiania razem z Aeropressem, French Pressem oraz z wszelkimi metodami typu drip.

Wysokość: 23 cm

 

 

Opinie naszych klientów

pixel