Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

PRZECENA CBSe Miel (miodowa) 0,5kg

  • CBSé Silueta Miel powstała z myślą o wszystkich, którzy lubią słodki posmak yerby, a jednocześnie z różnych względów nie mogą spożywać produktów zawierających cukier. Jest mniej intensywna w smaku niż mocne wersje yerby, ale równie pysz
Producent: CBSe
Kod produktu: 7790710000225
Forma: liściasta
Masa netto: 500g
Pochodzenie: Argentyna
26,70 zł
/ szt.
53,40 zł / kg

Data przydatności: 12.2021

Waga: 0,5kg

Kraj pochodzenia: Argentyna

Zawartość: listki i gałązki

Smak i aromat: lekko słodkawy, intensywny miodowy zapach

Działanie: mocno pobudza, rozgrzewa, zawiera witaminę B1

Inne: aromatyzowana miodem (miel = miód), zalecana do picia głównie na ciepło, to idealna propozycja dla tych, którzy nie znoszą gorzkich napoi, nie zawiera cukru, zawiera aspartam

CBSé Miel to produkt z rodziny “0 % azúcar", w skład której wchodzą CBSé Miel i CBSé Endulzada.

CBSé Miel powstała z myślą o wszystkich, którzy lubią słodki posmak yerby, a jednocześnie z różnych względów nie mogą spożywać produktów zawierających cukier. Jest to yerba całodobowa, ponieważ kiedykolwiek by się jej nie napić, zawsze doskonale smakuje. Jest mniej intensywna w smaku niż mocne wersje yerby, ale równie pyszna i skuteczna w działaniu. Zlikwiduje zmęczenie i świetnie orzeźwi. Ponieważ nie zawiera cukru z pewnością zagustują w niej osoby dbające o linię. CBSé Miel to doskonały suplement, każdej zrównoważonej diety - ułatwia jej utrzymanie. Zawiera witaminę B1 oraz potas.

  Zawartość w jednej porcji * % VD **
Wartość energetyczna 29 kcal = 122 kJ 1
Węglowodany 6,5 g 2
Białka 0,8 g 1
Tłuszcze 0 g -
Potas 199 mg -
Witamina B1 0,65 mg 74

* Zawartość składnika w jednej porcji została wyliczona jako średnia z 10 próbek. Próbka o wadze 50g została zaparzona w 500ml wody o temepraturze 70 °C.

** Dzienne zapotrzebowanie przy diecie 2000 kcal (8400kJ) w przeliczeniu na porcję.

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Parametry techniczne:
Forma:
liściasta
Masa netto:
500g
Pochodzenie:

Informacja ta dotyczy krajów pochodzenia wszystkich surowców użytych w danym produkcie np. przy kawie będą to tylko ziarna kawy, ale przy yerba mate również dodane do niej zioła czy przyprawy.

Argentyna
Rodzaj:
elaborada (listki i gałązki)
Inne:
aromatyzowana
Opinie naszych klientów

pixel