Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Rosamonte Despalada (mocna) 0,5kg

  • Jeśli chcesz zadowolić  nawet najbardziej wybrednego mateistę, poczęstuj go liściastą Rosamonte. Urzekający aromat i piękny, intensywny zapach z lekką różaną nutką wprawi w zachwyt każdego!  Najwykwintniejsza wersja najlepszej yerba mate.
Producent: Rosamonte
Kod produktu: 7790411000814
Forma: liściasta
Masa netto: 500g
Pochodzenie: Argentyna
35,00 zł
/ szt.
70,00 zł / kg

Waga: 0,5kg

Kraj pochodzenia: Argentyna

Zawartość: grubo cięte listki

Smak i aromat: łagodna goryczka

Działanie: mocno pobudza umysł i ciało

Inne: despalada oznacza same listki i jest z reguły mocniejsza od elaborada, czyli klasycznej yerby złożonej z listków i gałązek, polecana przez Argentyński Instytut Kardiologiczny

Jeśli chcesz zadowolić  nawet najbardziej wybrednego mateistę, poczęstuj go liściastą Rosamonte. Urzekający aromat i piękny, intensywny zapach z lekką różaną nutką wprawi w zachwyt każdego!  Najwykwintniejsza wersja najlepszej yerba mate. W opakowaniu znajdują się jedynie liski; bez gałązek. Dlatego herbata ma nieco inny smak i aromat od gatunków, których susz zawiera również kawałki gałązek. 

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Parametry techniczne:
Forma:
liściasta
Masa netto:
500g
Pochodzenie:

Informacja ta dotyczy krajów pochodzenia wszystkich surowców użytych w danym produkcie np. przy kawie będą to tylko ziarna kawy, ale przy yerba mate również dodane do niej zioła czy przyprawy.

Argentyna
Rodzaj:
despalada (same listki)
Opinie naszych klientów

pixel