Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

PRZECENA Amanda Elaborada w woreczku (klasyczna) 0,5kg

  • Masz ochotę na porcję dobrego smaku i niezłą dawkę energii? Spróbuj yerba mate Amanda Elaborada. To wyjątkowa herbata - z polskim akcentem.  Założycielem fabryki, w której produkuje się ten gatunek yerby, był polski emigrant Jan Szychowski.
Producent: Amanda
Kod produktu: 7792710002209
52,13 zł
/ szt.

Najlepiej spożyć przed:12/01/2023

Kraj pochodzenia: Argentyna

Waga: 0,5kg

Zawartość: listki i gałązki

Smak i aromat: gorzki, delikatny

Działanie: lekko pobudza, poprawia humor, likwiduje zmęczenie

Inne: Amanda jest jedną z łagodniejszych yerb w smaku, idealna dla początkujących. Marka średniej mocy, przeznaczona do codziennej konsumpcji. Wariant ekologiczny zapakowany w płócienny woreczek.

Masz ochotę na porcję dobrego smaku i niezłą dawkę energii? Spróbuj yerba mate Amanda Elaborada. To wyjątkowa herbata - z polskim akcentem.  Założycielem fabryki, w której produkuje się ten gatunek yerby, był polski emigrant Jan Szychowski. Marka pochodzi z prowincji Misiones, z gospodarstwa La Cachuera, założonego przez Polaka. Opakowanie w sam raz dla tych, co lubią pijać yerba mate. Szczególnie lubią robić to grupowo. A przynajmniej we dwoje i często. Klasyczna Amanda zachwyci cię łagodnym smakiem i delikatnym aromatem. Jeśli chcesz dać się uwieść yerbie, a jeszcze jej nie znasz za dobrze, zacznij od klasycznej Amandy!

  Zawartość w jednej porcji * % D.D.R **
Wartość energetyczna 23,64 kcal

 

-
Węglowodory 3,61 g -
Białka 2,3 g 4,6
Tłuszcze 0 g -
Witamina B1 0,23 mg 16,40
Witamina B6 0,38 mg 19,00
Żelazo 2,40 mg 17,10
Magnez 61,30 20,40

* Zawartość składnika w jednej porcji została wyliczona z próbki o wadze 100g zaparzonej w 1000ml wody o temepraturze 70 °C.

** Procent zalecanej dziennej dawki

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Opinie naszych klientów

pixel