Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

La Merced de Campo (ze wsi) 0,5kg

  • Ekskluzywna, selekcjonowana i wysokogatunkowa. Z kawałkami drobno ciętych gałązek. Rosnąca i zbierana w unikalnym klimacie argentyńskiej prowincji Corrientes. Wytworna o bardzo wykwintnym smaku i pięknym głębokim mocnym aromacie.
Producent: La Merced
Kod produktu: 7790387015508
Forma: liściasta
Masa netto: 500g
Pochodzenie: Argentyna
30,00 zł
/ szt.
60,00 zł / kg

Masa netto: 500 g

Kraj pochodzenia: Argentyna

Składniki: grubo cięte listki i gałązki

Smak i aromat: intensywny, głęboki, wyrazisty

Działanie: pobudzająca

Inne: eleganckie opakowanie

Ekskluzywna, selekcjonowana i wysokogatunkowa. Z kawałkami drobno ciętych gałązek. Rosnąca i zbierana w unikalnym klimacie argentyńskiej prowincji Corrientes. Wytworna o bardzo wykwintnym smaku i pięknym głębokim mocnym aromacie. Niepospolita elitarna i wyniosła mate. Argentyński szyk. Specjalne gwarancje Las Marias i gustowne opakowanie nadają tej yerba mate specjalnego charakteru. Wspaniała na prezent.

Yerba mate pochodząca z czystych terenów wiejskich, położonych daleko od zurbanizowanych regionów. Absolutny hit wśród herbat z ostrokrzewu Znakomita do delektowania się - jeżeli nie na co dzień, to przynajmniej od święta. Napój świetnie smakuje w wersji na ciepło oraz na zimno (terere). Pokochasz tę yerba mate - wykwintna i o sporej mocy.

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Wprowadzający do obrotu:

Oranżada

Batorego 42/24, 05-400 Otwock, Polska

Parametry techniczne:
Forma:
liściasta
Masa netto:
500g
Pochodzenie:

Informacja ta dotyczy krajów pochodzenia wszystkich surowców użytych w danym produkcie np. przy kawie będą to tylko ziarna kawy, ale przy yerba mate również dodane do niej zioła czy przyprawy.

Argentyna
Rodzaj:
elaborada (listki i gałązki)
Opinie naszych klientów

pixel