Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Zotter | Labooko - Czekolada malinowa i Czekolada ciemna gorzka 2x35g | ORGANIC - FAIRTRADE

  • Dla wszystkich zakochanych i nie tylko, bo zakochać się można po zjedzeniu każdej z tabliczek... w tej czekoladzie. Jedna gorzka o nietypowej jaśminowo - owocowej i ziołowej nucie. Druga zaś malinowa o pięknej rubinowoczerwonej barwie.
Producent: Zotter
Kod produktu: 9006403020288
16,00 zł
/ szt.

Masa netto: 2x35g

Dla wszystkich zakochanych i nie tylko, bo zakochać się można po zjedzeniu każdej z tabliczek... w tej czekoladzie. Jedna gorzka o nietypowej jaśminowo - owocowej i ziołowej nucie. Druga zaś malinowa o pięknej rubinowoczerwonej barwie.

 

Jeśli sądzisz, że jakiejś czekolady nie da się zrobić, to z pewnością nie poznałeś pana Josefa Zottera i jego setek przedziwnych pyszności.

Certyfikacja ekologiczna: AT-BIO-402

Certyfikacja Fair Trade: Fairtrade Int.

Skład:1 x czekolada Malinowa 35g Skład: surowy cukier trzcinowy * °, masło kakaowe *, suszone maliny ° ° (11%), odtłuszczone mleko w proszku °, emulgator: ° lecytyna sojowa, proszek cytrynowy °,wanilia °, sól, Zawartość Fairtrade: 82% 1 x Czekolada ciemna gorzka Skład: masa kakaowa Cocoa National* °, surowy cukier trzcinowy * °, masło kakaowe * °, sól jodowana Zawartość Fairtrade: 99% Kakao: 60% minimum

* - produkty z certyfikatem Fairtrade
° - produkty ekologiczne (z certyfikatem UE)

Może zawierać śladowe ilości wszystkich rodzajów orzechów i sezamu.

Producent: z o t t e r Schokoladen Manufaktur GmbH, Bergl 56, A-8333 Riegersburg, www.zotter.at Dystrybutor: DATMAR Data Marcin ul. Żabińskiego 2, 02-793 Warszawa, www.czekoladyzotter.pl

 

Parametry techniczne:
Rodzaj:
gorzka (powyżej 70%)
,
owocowa/z owocami
Zawartość cukru:
cukier trzcinowy
Certyfikaty:
Ekologiczny
,
FAIRTRADE
Opinie naszych klientów

pixel