Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Pizca del Mundo | Prezenter na produkty - szafka KAUCJA

  • Naturalny drewniany stojaczek do prezentacji produktów marki Pizca del Mundo. Stojaczek składa się z czterech półek i zamykanej szafeczki na nadmiar produktów. Prezentuje się na prawdę elegancko. Idealny do umieszczenia w sklepie.
Producent: Pizca del Mundo
Kod produktu: 0000109970006
860,00 zł
/ szt.

Stojaczek produkowany na zamówienie, czas produkcji wynosi około jeden miesiąc.

Naturalny drewniany stojaczek do prezentacji produktów marki Pizca del Mundo. Stojaczek składa się z czterech półek i zamykanej szafeczki na nadmiar produktów. Prezentuje się na prawdę elegancko. Idealny do umieszczenia w sklepie.

Za prezenter pobierana jest opłata zwrotna przy oddawaniu stojaczka, gdy uznasz, że już go nie potrzebujesz. Dodajemy go jako dodatkową pozycję do faktury, a przy zwrocie wystawiamy korektę.

Dlaczego pobieramy opłatę za prezenter, podczas gdy inni je rozdają? Ponieważ chcemy skłaniać do przemyślanych decyzji i zniechęcać do zamawiania darmowych "gadżetów" zalegających potem w Waszych magazynach. Ufamy, że zwrotna kaucja, nie będzie stanowić ceny zaporowej, ale skłoni do używania prezentera, gdy się już go zamówi.

Prosimy o nienaklejanie na prezenter trudno odklejalnych nalepek z cenami, nie pisanie po nim markerami i nie niszczenie, tak, aby mógł go użyć ktoś jeszcze, gdy Tobie nie będzie już potrzebny. Stanowi to warunek wystawienia korekty.

Rozmiar stojaka:

200cm x 39cm x 29cm

Opinie naszych klientów

pixel