Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

La Merced Campo & Monte 0,5kg

  • Yerba mate La Merced - de Monte to yerba ekskluzywna, selekcjonowana i wysokogatunkowa. Z kawałkami drobno ciętych gałązek. Okres leżakowania i sezonowania mate z tej plantacji to ok. 1,5 roku.
Producent: La Merced
Kod produktu: 7790387015539
Forma: liściasta
Masa netto: 500g
Pochodzenie: Argentyna
30,00 zł
/ szt.
60,00 zł / kg

Waga: 0,5kg

Kraj pochodzenia: Argentyna

Zawartość: grubo cięte listki i gałązki

Smak i aromat: intensywny, głęboki, wyrazisty

Działanie: pobudzająca

Inne: eleganckie opakowanie

Yerba mate La Merced - de Monte to yerba ekskluzywna, selekcjonowana i wysokogatunkowa. Z kawałkami drobno ciętych gałązek. Rosnąca i zbierana w unikalnym klimacie argentyńskiej prowincji Corrientes. Okres leżakowania i sezonowania mate z tej plantacji to ok. 1,5 roku.  Wytworna o bardzo wykwintnym smaku i pięknym głębokim mocnym aromacie. Niepospolita elitarna i wyniosła mate. Argentyński szyk. Specjalne gwarancje Las Marias i gustowne opakowanie nadają tej yerba mate specjalnego charakteru. Wspaniała na prezent.

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Parametry techniczne:
Forma:
liściasta
Masa netto:
500g
Pochodzenie:

Informacja ta dotyczy krajów pochodzenia wszystkich surowców użytych w danym produkcie np. przy kawie będą to tylko ziarna kawy, ale przy yerba mate również dodane do niej zioła czy przyprawy.

Argentyna
Rodzaj:
elaborada (listki i gałązki)
Opinie naszych klientów

pixel