Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Zotter | Labooko - Czekolada mleczna 45% Peru 35g oraz czekolada biała 35g | ORGANIC - FAIR TRADE

Producent: Zotter
Kod produktu: 9006403039181
16,00 zł
/ szt.

Masa netto:70g

50 centów z każdej tabliczki sprzedanej jest przeznaczane na Fundusz Pomocowy Zottera, który umożliwia szybką pomoc, bez zbędnej biurokracji. Naszymi beneficjentami są Dom El Huambrillo w Peru dla biednych dzieci, który opiekuje się około 50 dzieciakami w wieku 4 – 16 lat.

Jeśli sądzisz, że jakiejś czekolady nie da się zrobić, to z pewnością nie poznałeś pana Josefa Zottera i jego setek przedziwnych pyszności.

Certyfikacja ekologiczna: AT-BIO-402

1x Czekolada mleczna° 35 g Skład: surowy cukier trzcinowy°, masło kakaowe°, pełnotłuste kremowe mleko w proszku°, masa kakaowa°, nierafinowany cukier trzcinowy°, wanilia°, sól Kakao: 45% minimum 1x Czekolada Biała° 35g Skład: masło kakaowe°, surowy cukier trzcinowy° , pełnotłuste kremowe mleko w proszku°, odtłuszczone mleko w proszku°, słodka serwatka w proszku°, nierafinowany cukier trzcinowy°, wanilia°, emulgator: lecytyna sojowa°, sól, cynamon°

Może zawierać śladowe ilości wszystkich rodzajów orzechów, mleka, sezamu i soi.

* - produkty z certyfikatem Fairtrade
° - produkty ekologiczne (z certyfikatem UE)

Zawartość składników Fairtrade: 77%

Producent: z o t t e r Schokoladen Manufaktur GmbH, Bergl 56, A-8333 Riegersburg, www.zotter.at Dystrybutor: DATMAR Data Marcin ul. Żabińskiego 2, 02-793 Warszawa, www.czekoladyzotter.pl

 

Parametry techniczne:
Rodzaj:
mleczna
,
biała
,
deserowa (30% - 70%)
Certyfikaty:
Ekologiczny
,
FAIRTRADE
Pochodzenie:

Informacja ta dotyczy krajów pochodzenia wszystkich surowców użytych w danym produkcie np. przy kawie będą to tylko ziarna kawy, ale przy yerba mate również dodane do niej zioła czy przyprawy.

Peru
Zawartość cukru:
cukier trzcinowy
Opinie naszych klientów

pixel