Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Hario | V60 Craft Coffee Maker - drip + serwer + filtry

  • Ten zestaw idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby interesującej się kawą oraz dla każdego chcącego rozpocząć swoją przygodę z alternatywnymi metodami zaparzania.
  • Całość zapakowana w eleganckie kartonowe pudełko.
Producent: Hario
Kod produktu: 4977642728301
77,90 zł
/ szt.

Ten zestaw idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby interesującej się kawą oraz dla każdego chcącego rozpocząć swoją przygodę z alternatywnymi metodami zaparzania. Całość zapakowana w eleganckie kartonowe pudełko, co dodatkowo czyni piękny gift. 

Zestaw Hario do przelewowego parzenia kawy zawiera:

- plastikowy Dripper V60-02

- szklany dzbanek o pojemności 600 ml

- 40 papierowych filtrów

- miarkę do ziaren kawy

Dripper to bardzo proste urządzenie dające niezwykłe rezultaty. Jego najważniejszym elementem jest dobry filtr papierowy, który sprawi, że Twoja kawa grawitacyjnie przeleje się dając aromatyczny, wolny od zanieczyszczeń napar.

Ten model jest podstawowym urządzeniem z tej serii, pozwalającym na zaparzenie 1-4 kaw (do 500 ml). Tworzywo sztuczne sprawi, że urządzenie nie będzie odbierać ciepła od naparu, świetnie się też sprawdza w podróży.

Metod użycia drippera jest tyle ile osób gotowych do tworzenia własnych eksperymentów. Szczególnie polecane do tej metody polecane jasnopalone kawy średnio- bądź grubomielone. Mniej udane będą zapewne ciemnopalone i drobnomielone kawy przygotowane do użycia w ekspresie ciśnieniowym. Dripper nie narzuca żadnych reguł.

 

 

 

Zobacz nasze kawy szczególnie polecane do Drippera:

Gondar - kawa
ziarnista Etiopia
jasnopalona
Koka - kawa
mielona Etiopia
jasnopalona
   
       

 

 

 

 

 

 

 

Opinie naszych klientów

pixel