Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Promocja

Poprawiający koncentrację zestaw olejków eterycznych z dyfuzorem

  • Olejki eteryczne wpływają na ośrodkowy układ nerwowy stymulując go. Ten zestaw olejków ma działanie pobudzające koncentrację i pamięć. Przydatne na przykład w pracy i podczas nauki.
Producent: Physalis
Kod produktu: 0000134550006
257,20 zł
239,20 zł
/ szt.
Oszczędzasz 7.00% (18.00), kupując w zestawie.

W zestawie

Olejki eteryczne mają, często niedoceniany, wpływ na ośrodkowy układ nerwowy. Dzięki uwalnianiu aromatycznych związków lotnych, przez błonę śluzową nosa dostają się do krwioobiegu i bezpośrednio do mózgu. Są w stanie wpływać na wiele funkcji organizmu, w tym właśnie, na poziom koncentracji i energii.

Odpowiednio dobrane olejki eteryczne, wzmacniają swoje działanie i intensywniej stymulują procesy w całym ciele.

Jednym z najistotniejszych olejków, którego działanie jest potwierdzone wieloma badaniami i wywołuje pozytywny wpływ na koncentrację, jest olejek rozmarynowy. Wspiera on procesy myślowe, poprawia zdolność uczenia i zapamiętywania, pomaga opanować stres i uspokoić umysł. Jest idealny na poprawę koncentracji, dlatego nie mogło go zabraknąć i w tym zestawie.

Dwa kolejne, to olejek grajpfrutowy i cytrynowy, które mają równie ważne zadanie w tej kompozycji zapachowej. Działają odświeżająco, energetyzująco, zmniejszają napięcie nerwowe, polepszają nastrój, oczyszczają powietrze. Dzięki takiemu połączeniu, mamy przestrzeń gotową do intensywnego wysiłku psychicznego. Poprawiamy wydajność naszego mózgu i pobudzamy organizm do lepszego kojarzenia faktów, uczenia się, zapamiętywania, dłuższego skupienia.

 Skład zestawu:

1. Physalis Olejek eteryczny rozmaryn lekarski (rozemarijn) 10 ml ORGANIC

Olej z rozmarynu lekarskiego jest suplementem diety. Oprócz tego stymuluje pamięć oraz wspomaga koncentrację. Poleca się go również do masażu, ponieważ (rozcieńczonym w dowolnym oleju) wspomaga krążenie i rozluźnia mięśnie.

 Producent: Physalis

Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci

2. Physalis Olejek eteryczny grejpfrut 10 ml ORGANIC

Olejek grejpfrutowy rozjaśnia i energetyzuje umysł. Przy masażu oczyszcza skórę i zmniejsza efekt „skórki pomarańczowej”.

Producent: Physalis
Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
3. Physalis Olejek eteryczny cytryna zwyczajna 10 ml ORGANIC
Olejek cytrynowy jest energetyzujący i sprzyja koncentracji. Opary oleju cytrynowego oczyszczają powietrze i sprawiają, że umysł jest czujny.
Producent: Physalis
Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Opinie naszych klientów

pixel