Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Rosamonte Suave (delikatna) 0,5kg

  • Jeżeli cenisz najwyższą jakość, ale gustujesz w stonowanych gatunkach yerba mate, na pewno powinieneś/aś spróbować tej Rosamonte. Dodaje mocy i sprzyja ożywieniu, ale w sposób bardzo łagodny. Delikatna wersja mocnej Rosamonte.
Producent: Rosamonte
Kod produktu: 872920002149
29,20 zł
/ szt.

Waga: 0,5kg

Kraj pochodzenia: Argentyna

Zawartość: grubo cięte listki i gałązki

Smak i aromat: łagodna goryczka

Działanie: lekko pobudza, bogata w witaminy z grupy B

Inne: Suave, czyli łagodna, w sam raz dla początkujących i tych, którzy nie mają czasu sączyć yerby przez cały dzień, traci smak po 3 zalaniu, polecana przez Argentyński Instytut Kardiologiczny

Jeżeli cenisz najwyższą jakość, ale gustujesz w stonowanych gatunkach yerba mate, na pewno powinieneś/aś spróbować tej Rosamonte. Dodaje mocy i sprzyja ożywieniu, ale w sposób bardzo łagodny. Delikatna wersja mocnej Rosamonte. W opakowaniu znajdziesz większe kawałki liści ostrokrzewu, z których sporządzisz nieco łagodniejszy (od wersji klasycznej) w smaku i działaniu napój. Yerba mate dla tych, co od rana do wieczora kochają popijać magiczny napój pełen życiodajnej mocy, ale niekoniecznie wymagają, by napar działał silnie pobudzająco.

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Opinie naszych klientów

pixel