Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

CBSe Hierbas Serranas (mięta, górskie zioła) 0,5kg

  • Niepowtarzalna w smaku yerba mate o równie niezwykłym działaniu orzeźwiającym. Naturalne olejki z mięty pieprzowej idealnie komponują się z aromatem yerby - dzięki temu powstaje napój dokonały. Jest mniej intensywna w smaku niżeli mocne wersj
Producent: CBSe
Kod produktu: 0000023000001
Forma: liściasta
Masa netto: 500g
Pochodzenie: Paragwaj
21,00 zł
/ szt.
42,00 zł / kg

Masa netto: 500 g

Kraj pochodzenia: Argentyna

Składniki: yerba mate, mięta polej, mięta pieprzowa, mięta, aromaty ziołowe

Smak i aromat: cierpki, gorzki, ziołowy, wyraźny posmak i aromat mięty

Działanie: lekko pobudza, orzeźwia,

Inne: zawiera mieszankę ziół , bogata w witaminę B1, idealna do tereré

Yerba mate CBSé Hierbas Serranas  to produkt z rodziny "CBSé compuesta", w skład której wchodzą CBSé Hierbas de los Andes i  CBSé Hierbas Serranas.

Duże opakowanie niepowtarzalnej w smaku yerby o równie niezwykłym działaniu orzeźwiającym. Naturalne olejki z mięty pieprzowej idealnie komponują się  z aromatem yerby - dzięki temu powstaje napój dokonały. To jest yerba całodobowa, ponieważ kiedykolwiek by się jej nie napić, zawsze doskonale smakuje. Jest mniej intensywna w smaku niżeli mocne wersje yerby, ale równie pyszna i skuteczna w działaniu. Zlikwiduje zmęczenie i świetnie orzeźwi. 

Yerba mate CBSé Hierbas Serranas - górskie zioła - to wyjątkowa kompozycja tradycyjnej yerba mate i górskich ziół - z wyraźną dominacją mięty. Mieszanka ziół łagodzi różnorodne dolegliwości układu pokarmowego i wątroby. Yerba mate CBSé Hierbas Serranas - została opracowana dla tych, którzy chcą spróbować czegoś więcej niż zwykłej yerby.

  Zawartość w jednej porcji * % VD **
Wartość energetyczna 19 kcal = 79 kJ 1
Węglowodany 4.0 g 2
Białka 0.7 g 1
Tłuszcze 0 g -
Potas 126 mg -
Witamina B1 1.1 mg 91

* Zawartość składnika w jednej porcji została wyliczona jako średnia z 10 próbek. Próbka o wadze 50g została zaparzona w 500ml wody o temepraturze 70 °C.

** Dzienne zapotrzebowanie przy diecie 2000 kcal (8400kJ) w przeliczeniu na porcję.

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Wprowadzający do obrotu:

JAMBA S.C. Zuzanna, Czesław Jamróz

Ceramiczna 5a 22-100 Chełm, Polska

Parametry techniczne:
Forma:
liściasta
Masa netto:
500g
Pochodzenie:

Informacja ta dotyczy krajów pochodzenia wszystkich surowców użytych w danym produkcie np. przy kawie będą to tylko ziarna kawy, ale przy yerba mate również dodane do niej zioła czy przyprawy.

Paragwaj
Rodzaj:
despalada (same listki)
Inne:
z dodatkami
Opinie naszych klientów

pixel