Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Amanda Elaborada (klasyczna) 1kg

  • Klasyczna yerba mate (czyt. jerba mate) Amanda zachwyci cię łagodnym smakiem i delikatnym aromatem. Jeśli chcesz dać się uwieść yerbie, a jeszcze jej nie znasz za dobrze, zacznij od klasycznej yerba mate Amandy!
Producent: Amanda
Kod produktu: 7792710000014
Forma: liściasta
Pochodzenie: Argentyna
53,30 zł
/ szt.
53,30 zł / kg

Kraj pochodzenia: Argentyna

Waga: 1kg

Zawartość: listki i gałązki

Smak i aromat: gorzki, delikatny

Działanie: lekko pobudza, poprawia humor, likwiduje zmęczenie

Inne: Amanda jest jedną z łagodniejszych yerb w smaku, idealna dla początkujących. Marka średniej mocy, przeznaczona do codziennej konsumpcji. 

Kilogramowa wersja yerba mate Amanda Elaborada jest przeznaczona dla tych, co z matero już się nie rozstają, a lubią yerbę w łagodnym, naturalnym wydaniu. Opakowanie wystarcza na długo i na dużo porcji. Yerba mate dostarczy pożądanej energii, uzupełni braki witaminowe i wprawi w dobry nastrój - wypróbuj! Klasyczna Amanda zachwyci cię łagodnym smakiem i delikatnym aromatem. Jeśli chcesz dać się uwieść yerbie, a jeszcze jej nie znasz za dobrze, zacznij od klasycznej Amandy!

  Zawartość w jednej porcji * % D.D.R **
Wartość energetyczna 23,64 kcal

 

-
Węglowodory 3,61 g -
Białka 2,3 g 4,6
Tłuszcze 0 g -
Witamina B1 0,23 mg 16,40
Witamina B6 0,38 mg 19,00
Żelazo 2,40 mg 17,10
Magnez 61,30 20,40

* Zawartość składnika w jednej porcji została wyliczona z próbki o wadze 100g zaparzonej w 1000ml wody o temepraturze 70 °C.

** Procent zalecanej dziennej dawki

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Parametry techniczne:
Forma:
liściasta
Masa netto:
1000g
Pochodzenie:

Informacja ta dotyczy krajów pochodzenia wszystkich surowców użytych w danym produkcie np. przy kawie będą to tylko ziarna kawy, ale przy yerba mate również dodane do niej zioła czy przyprawy.

Argentyna
Rodzaj:
elaborada (listki i gałązki)
Opinie naszych klientów

pixel