Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Cachamate (górskie zioła) 0,5kg

  • Yerba mate Cachamate (czyt. kaciamate) górskie zioła - to yerba dla miłośników ziołowych mieszanek. Klasyczna yerba mate z dodatkiem górskich ziół stanowi ciekawą i oryginalną mieszankę. Inna niż wszystkie ziołowe mieszanki - skosztuj! ;)
Producent: Cachamate
Kod produktu: 7792280002890
29,20 zł
/ szt.

Masa netto: 0,5 kg

Kraj pochodzenia: Argentyna

Składniki: listki i gałązki

Smak i aromat: łagodny, lekko gorzki, ziołowa

Działanie: łagodnie pobudza, poprawia koncentrację,

Inne: idealna zarówno na ciepło jak i na zimno do tereré, doskonale odświeża, zawiera zioła: miętę polną, miętę pieprzową, dodatkowo aromatyzowana ziołami górskimi

 

Yerbamate Cachamate (czyt. kaciamate) górskie zioła - to yerba dla miłośników ziołowych mieszanek. Klasyczna yerba mate z dodatkiem górskich ziół stanowi ciekawą i oryginalną mieszankę. Na tle innych ziołowych "miksów" wyróżnia się zrównoważoną i stosunkowo łagodną kompozycją smakową. Równie dobra na zimno i na ciepło. Doskonale odświeża. Ziołową yerba mate Cachamate polecamy  zarówno początkującym jak i zaawansowanym mateistom.

 

Opisy są własnością Szczypty Świata, a ich kopiowanie bez podania źródła oraz w celach komercyjnych jest pogwałceniem praw autorskich.  Szczegóły licencji znajdziesz tutaj.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Wprowadzający do obrotu:

Oranżada

Batorego 42/24, 05-400 Otwock, Polska

Opinie naszych klientów

pixel