Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Pizca del Mundo | Matero gliniane Fortaleza

  • Naczynko do parzenia i picia yerba mate - matero (l.mn. materos). Główną zaletą matero glinianego jest to, że nie trzeba o nie zbytnio dbać. Ot "zwyczajny" kubek - spłuczesz wodą i po krzyku. Polecamy początkującym...
Producent: Pizca del Mundo
Kod produktu: 5901854709956
43,00 zł
/ szt.

Materiał: glina szkliwiona od wewnątrz

Pojemność: ok. 300 ml

Wyprodukowane w polskiej manufakturze.

Matero Pizca del Mundo ozdobione rysunkiem zaczerpniętym z kawy Pizca del Mundo Titicaca espresso. Wszystkie matera Pizca del Mundo są wypalane w niewielkiej polskiej pracowni ceramicznej i ręcznie zdobione (dlatego każda sztuka może być trochę inna od poprzedniej), są perełką wśród morza ceramicznych mater z chińskich fabryk. Docenicie to z każdym łykiem mate :)

Główną zaletą matero glinianego jest to, że nie trzeba o nie zbytnio dbać. Ot "zwyczajny" kubek - spłuczesz wodą i po krzyku. Przez to polecamy go początkującym, oraz osobom, którym z jakichkolwiek powodów/pobudek/przekonań, "nie uśmiecha się" codzienna pielęgnacja tykwy.

Co ponadto z zalet? Glina dłużej utrzymuje temperaturę. Jest cięższe niż tykwa, przez co lepiej leży w dłoni. Nie poci się jak tykwa, co oznacza, że nie "zapaćka" Twojej pracy magisterskiej, miesięcznego raportu sprzedaży, tudzież aktualnie przeglądanej gazety, na których to przedmiot ów całkiem często spoczywa. Jest stabilne i ciężkie, więc od biedy może służyć za przycisk do papieru. W dodatku matero jest zaskakująco trwałe, ma sporą szansę na przetrwanie upadku z wysokości stołu na drewnianą podłogę, a nawet zetknięcie z twardymi kaflami nie musi oznaczać zakończenie jego żywota.

Zobacz również inne nasze matera.

Przejrzyj szczególnie polecane przez nas yerby:

Iguacu - klasyczna bezpyłowa yerba Guarana - z guaraną i trawą cytrynową Macae - z przyprawami chai Vermelho - z owocami suszonymi
Japura detox - oczyszczająca Madeira chillout - relaksująca Solimões fresh - miętowa Tapajós vital - wzmacniająca

 

 

Opinie naszych klientów
Ocena
5/5
Aleksandra, Warszawa
Super
Ocena
5/5
Kinga, żywiec
bardzo dobra jakość, piękny rysunek(wyryty na naczyniu), wnętrze lakierowane
Ocena
5/5
Katarzyna, Reda
Jest super, sprawdził się idealnie jako prezent
Ocena
5/5

pixel