Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Pizca del Mundo | Prezenter na saszetki KAUCJA

  • Naturalny drewniany stojaczek do prezentacji herbat w saszetkach. Mieści w sobie 9 smaków herbat. Idealny zarówno do sklepów (można sprzedawać saszetki na sztuki), jak i kawiarni czy restauracji. Przyda się także w biurze.
Producent: Pizca del Mundo
Kod produktu: 0000109400008
77,00 zł
/ szt.

Naturalny drewniany stojaczek do prezentacji herbat w saszetkach. Mieści w sobie 9 smaków herbat. Idealny zarówno do sklepów (można sprzedawać saszetki na sztuki), jak i kawiarni czy restauracji. Przyda się także w biurze.

Za prezenter pobierana jest opłata 33zł netto, zwrotna przy oddawaniu stojaczka, gdy uznasz, że już go nie potrzebujesz. Dodajemy go jako dodatkową pozycję  do faktury, a przy zwrocie wystawiamy korektę.

Dlaczego pobieramy opłatę za stojaczek do prezentacji herbat, podczas gdy inni je rozdają? Ponieważ chcemy skłaniać do przemyślanych decyzji i zniechęcać do zamawiania darmowych "gadżetów" zalegających potem w Waszych magazynach. Ufamy, że zwrotna kaucja, nie będzie stanowić ceny zaporowej, ale skłoni do używania prezentera, gdy się już go zamówi.

Prosimy o nienaklejanie na prezenter trudno odklejalnych nalepek z cenami, nie pisanie po nim markerami i nie niszczenie, tak, aby mógł go użyć ktoś jeszcze, gdy Tobie nie będzie już potrzebny.

Opinie naszych klientów

pixel