Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Mount Everest Tea | Saszetki do herbaty M - Średnie

  • Papierowe filtry do herbaty liściastej to doskonały sposób na zaparzenie ulubionej herbaty liściastej bez latających po kubku fusów! Saszetek można również użyć do ułożenia własnej kompozycji herbacianej.
Kod produktu: 4013945360166
Cena na telefon
Opakowanie: 100 sztuk.
Rozmiar: 18,4 cm x 8 cm

Papierowe filtry do herbaty liściastej to doskonały sposób na zaparzenie ulubionej herbaty liściastej bez latających po kubku fusów! Saszetek można również użyć do ułożenia własnej kompozycji herbacianej.

Praktyczna saszetka pozwala na odpowiednie do naszych potrzeb dozowanie herbaty. Koperta wykonana jest z masy z wysokiej jakości drewna celulozowego. Taki materiał gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną oraz neutralność smaku podczas zaparzania herbaty. Dzięki odpowiedniej wysokości saszetki, bez problemu wyciągniesz ją nawet z wysokiego kubka po zaparzeniu.

 

Opinie naszych klientów
Ocena
5/5
Irena, Ostrowiec Św.
Filtry zabrałam do pracy, żeby też w miejscu pracy korzystać z bezpiecznego zaparzania liściastych herbat. Uważam, że ten sposób jest o niebo lepszy niż zaparzacze metalowe. Smak herbaty pozostaje niezmieniony. Polecam smakoszom herbat wszelakich!
Ocena
5/5

pixel