Szczypta Świata Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

El Puente | Cukier trzcinowy 1kg | ORGANIC - FAIR TRADE

  • Nierafinowany cukier trzcinowy - doskonały do codziennego użytku i wszelkich domowych wypieków. Zdrowszy niż jego "biały brat". ;) Cukier został wyprodukowany biologicznie przez „Paneleros de Vilojolema” – zrzeszenie małych gospodarstw z Ingapi.
Producent: El Puente
Kod produktu: 4030254141101
24,00 zł
/ szt.

Masa netto: 1kg

Kraj pochodzenia: Ekwador

Certyfikacja Fair Trade: World Fair Trade Organisation (WFTO)

Certyfikacja ekologiczna: Organic Farming EU

Produkcja: RANTINPAK

Jest to produkt Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade)

Nierafinowany cukier trzcinowy - doskonały do codziennego użytku i wszelkich domowych wypieków. Zdecydowanie zdrowszy niż jego "biały brat". ;)

Cukier  pochodzi z plantacji ekologicznych, został wyprodukowany z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych popartych certyfikatem BIO. Cukier dostarcza „Paneleros de Vilojolema” – zrzeszenie siedmiu małych rodzinnych gospodarstw rolniczych z Ingapi.

Nierafinowany cukier trzcinowy

Camari, inaczej: Sistema Solidario de Comercialozacion del FEPP, to projekt Fondo Ecuatoriano Populorum Progressio (Ludowa Ekwadorska Fundacja Rozwoju), fundacji, która wspiera bazowe organizacje wiejskie w Ekwadorze. Camari wprowadza na rynek produkty rolnicze i rękodzielnicze z pominięciem handlu pośredniczącego.

EL PUENTE to organizacja Handlu Partnerskiego. Jako pomost między północą a południem EL PUENTE wspiera i pomaga drobnym przedsiębiorstwom i spółdzielniom w rozwoju poprzez import i zbyt ich produktów w Republice Niemiec.

 

 

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Wprowadzający do obrotu:

Polskie Stowarzyszenie Sprawiedliwego Handlu/p>

Kwidzyńska 15, 81-306 Gdynia, Polska

Opinie naszych klientów
Ocena
5/5
Natalia, Warszawa
Jest świetny do ciast, zwłasza do carrot cake. Szkoda tylko, że takie duże opakowanie, lepsze byłyby 500g.
Ocena
5/5

pixel